Що таке ITER?

Сервіс ITER (лат. шлях, стежка, дорога) - це онлайн проект, який дає можливість рідним та друзям зберегти пам’ять про близьку людину та ділитись нею з наступними поколіннями.

Завдяки унікальному QR-коду Ви можете створити сторінку близької людини у мобільному застосунку Iter, додати фото, дні народження та смерті, вказати точне місце спочинку близької людини на карті, залишити теплі слова-спогади, а також поділитися цією інформацією з близькими людьми.


     Як отримати доступ до сервісу ITER?

Мобільний застосунок Ви можете завантажити на Google Play та AppStore.

QR-код ITER (текстовий код або на металевій пластині) можна замовити через мобільний додаток, сайті iter-ritual.com, а також у наших партнерів-операторів.


     Чи можна створити сторінку близької людини без QR коду (текстового коду)?

Ми хочемо, щоб користувачі відповідально ставилися до створення сторінки близької людини і її наповнення, тому ми вирішили, що лише команда ITER може створювати унікальні QR коди (та/або текстові 8-ми значні коди), які є ідентифікаторами для кожної створеної сторінки. 


     Де можна замовити QR код?

Ви можете замовити QR код на сайті iter-ritual.com, в додатку Google Play та AppStore, а також у наших партнерів-операторів. Ми надішлемо Вам текстовий 8-ми значний код електронною поштою або ж металеву табличку пам’яті для кріплення на могильному камені (QR код нанесений на спеціальну металеву пластину) в конверті Новою Поштою, якщо Ви виберете таку опцію.


     Що таке Табличка пам’яті ITER?

Табличка пам’яті ITER - це пластина, виконана з термостійкого акрилового оргскла. Вона просто та швидко кріпиться на пам’ятник чи інший атрибут/місце спочину людини. На неї нанесений водостійкий QR-код ITER з одного боку, та спеціальний клей, для кріплення на металеві та кам'яні поверхні, з іншого боку. У комплекті з Табличкою пам'яті ITER ви отримаєте пам'ятний конверт, з базовою інформацією про використання мобільного сервісу ITER. 

Потенційно вона також може бути швидким ідентифікатором для компаній, які обслуговують ITER для надання послуг по догляду могили (прибирання, реставрація пам’ятника, тощо).

Зверніть увагу: для створення кожної картки близької людини потрібно замовити окремий QR-код ITER.


     Який період може зберігатися пластинка на пам'ятнику чи потребує вона якогось спеціального обслуговування?

Пластинка може служити до 30-ти років, жодного спеціального обслуговування не потребує.


     Яка вартість Таблички пам’яті ITER?

Вартість таблички 300 грн.  Ціна враховує вартість затрат на матеріал, який не втрачає свого зовнішнього вигляду протягом 10 років, незалежно від погодних умов, а також затрат, які закладені на виготовлення продукту і його доставку до Вас у відділення Нової пошти по Україні.


     Що таке Текстовий код ITER

Текстовий код ITER - це 8-ми значний шифр, який складається з латинських літер та цифр і повторює собою те саме значення, що й QR-код ITER. 

За допомогою одного Текстового коду ITER ви можете так само створити одну картку близької людини у мобільному сервісі ITER, як і за допомогою Таблички пам'яті ITER.

Текстовий код ITER може бути надісланий на Вашу електронну адресу - безкоштовно. 


     Чи є сторінка близької людини приватною?

Кожен, хто зчитує QR код або має текстовий код, яким Ви поділилися, може переглянути інформацію на сторінці близької людини. Редагувати дані сторінки може лише адміністратор (власник) сторінки, і ті, кому адміністратор надав спеціальний дозвіл. 

В майбутньому ми також передбачаємо, що адміністратор сторінки зможе самостійно налаштовувати приватність перегляду сторінки.


     Чи я можу видалити сторінку, яку створив?

Щоб уникнути випадкового видалення сторінки, ми залишаємо цю функцію за собою. Ви можете відписатися від сторінки, тоді вона зникне з Вашого списку сторінок. Якщо Ви хочете повністю видалити сторінку зверніться до нас на пошту info@iter-ritual.com і ми разом вирішимо це завдання. 

ITER ©